Domov » O nás » About company

Stručně o nás

Od roku 1998 se pohybujeme ve světě informačních technologií a poskytujeme digitalizaci dokumentů a prvky digitální transformace předním českým a zahraničním společnostem. Ať už jde o implementaci kompletního softwarového řešení na míru nebo outsourcing, naše zkušenosti jsou zárukou vašeho úspěchu. Protože my se neúnavně snažíme, abyste se mohli soustředit na to, co je pro vás opravdu důležité. Ukážeme vám řešení, díky kterým bude nepořádek v dokumentech a datech pouhou vzpomínkou.

Jak to děláme?

Držíme krok s dobou a investujeme do nových technologií a lidského potenciálu. Výsledkem je tým odborníků, který vám ochotně vysvětlí proč zapojení digitální transformace (DX), robotické automatizace procesů a umělé inteligence do zpracování dokumentů může zvýšit efektivitu a kvalitu poskytovaných služeb a snížit náklady právě ve vašem podnikání.

Nasloucháme

Abychom dosáhli společného cíle, musíme si promluvit o vašich plánech a o tom, jak je co nejlépe zrealizovat.

Vybíráme

Máme jasnou představu o vašich potřebách a volíme ty nejlepší aplikace k transformaci vašich informací do digitální podoby, nebo k nastavení automatizovaného workflow.

Používáme

Na úspěšné cestě k digitální transformaci máme osvědčené společníky. Jedničky ve svém oboru. Skenery Kodak Alaris jsou spolehlivé a výkonné stroje, které zvládnou jakýkoli objem dokumentů. Řešení ABBYY, IBM a Serrala na vytěžování dokumentů, automatizaci obchodních a finančních procesů podporujeme vlastními aplikacemi ScanCollector, Scancore a Scanlog, které zajišťují hladký průběh digitalizace vašich dat a dokumentů.