Home » Služby » Zpracování remitencí CS

Zpracování remitencí (platebních avíz)

Se zpracováním remittancí můžete důvěřovat našemu modulárnímu systému iCapta. Je postavený na námi vyvinutých aplikacích i na technologiích IBM Pak for Business Automation. Vaše data tak budou v těch nejlepších rukou.

V čem máme důvěru zákazníků?

Velké množství plateb

Zpracováváme remittance pro společnosti, které chtějí:
● efektivně odbavovat velké množství plateb
● zrychlit zaúčtování plateb
● udržet cashflow
● generovat opakující se příjmy
● snížit celkové náklady se zpracováním plateb
● zlepšit své nabízené zákaznické služby

Zpracování avíz

Umíme spolehlivě zpracovat platební avíza, která k vám přijdou třeba v podobě prostého textu v těle e-mailu nebo jako přiložený dokument v jakémkoliv formátu. S námi máte 100% jistotu validních dat, které kontrolují kvalifikovaní operátoři za přísných bezpečnostních opatření.

Vlastní vlastní aplikace

Základem specializovaného řešení pro zpracování remittancí jsou naše vlastní aplikace iCapta Collector a iCapta Log, rozšířené o produkty z platformy IBM Cloud Pak for Business Automation.

S našimi vlastními aplikacemi iCapta Collector a iCapta Log využívající IBM platformu Digital Business Automation nabízíme společnostem zpracování remitencí. Naše poskytované služby využijí především ty společnosti, které od svých zákazníků dostávají velké množství plateb, a chtějí těžit z výhod jejich automatizovaného zpracování.

Klíčové výhody

Jak jsme pomohli našim klientům

Outsourcing zpracování remittancí

„Díky společnosti scanservice vytěžujeme data z remittancí, které jsou doručeny jako e-mailová zpráva. Tak je možné automaticky spárovat data s objednávkou a předávacím protokolem v různých informačních systémech (např. SAP), navíc v co nejkratší době – ideálně near-on-line.“

Nezávazná poptávka

Pro více informací o našich službách a nabízených řešeních nám napište nebo zavolejte na 267 009 911.