Volná pozice

O společnosti scanservice

Ve scanservice a.s. děláme věci jinak. Naším cílem je ukončit nadvládu papíru v kancelářích, a proto nabízíme klientům digitalizační a automatizační řešení dokumentového workflow. Spokojený zákazník je pro nás jednoduše důležitý. Z toho důvodu je pro nás klíčové vše okolo dokumentů klientovi zjednodušit. Nejsme žádní začátečníci a máme za sebou více než 350 mil. naskenovaných dokumentů, 300 spokojených klientů a tým čítající přes 80 odborníků. A právě jedním z nich se můžeš stát i Ty!

Volná pozice

Náplň práce

Volná pozice

Jak vypadá náš ideální kandidát:

Volná pozice

Co Vám nabídneme

Zahájení spolupráce: Ihned/dle dohody

Náborový příspěvek 20 000,- Kč

V případě zájmu prosím zašlete Váš životopis a motivační dopis.

Poskytnutím svých osobních údajů obsažených v profesním životopise dáváte souhlas s tím, aby je společnost scanservice a.s., Náchodská 2397/23, Praha 9, zpracovávala a uchovávala v personální databázi pouze pro účely náboru a výběru na volné pracovní pozice, po dobu maximálně tří měsíců. Poté budou Vaše osobní údaje zlikvidovány. Poskytnutí údajů je dobrovolné, souhlas s jejich zpracováním a uchováním můžete kdykoliv odvolat. Zároveň potvrzujete, že osobní údaje poskytnuté v životopise jsou pravdivé a přesné.

Jsme Vám k dispozici

Máte zájem?

Nástup na HPP možný IHNED.

Abychom se mohli zodpovědně a objektivně rozhodnout právě pro Vás, pošlete nám svůj životopis a průvodní dopis na kariera@scanservice.cz

    * Povinné pole

    Kliknutím na "ODESLAT" vyjadřujete souhlas s Podmínkami používání internetových stránek

    Sales & Marketing support