Alevate RTP

Buďte mezi prvními, kdo nabídne svým zákazníkům aplikaci Alevate RTP, horkou novinku v oblasti plateb, kterou právě uvádíme na náš trh.

Alevate RTP (Request To Pay) je cloudové řešení, které nahrazuje papírové faktury elektronickými žádostmi o platbu. Vaši zákazníci tak získají možnost zaplatit faktury za zboží nebo služby prostřednictvím textových zpráv, e-mailů nebo platebních portálů.

Cloudové řešení se snadno připojuje k jakémukoli zdrojovému systému a generuje unikátní žádosti provedení o platby. Odesílá žádosti jakýmkoli kanálem a poskytuje zákazníkům online platební metody podle jejich výběru.

Alevate RTP vám přinese:

> nižší DSO (průměrnou dobu inkasa)
> jednodušší schválení platby
> perfektní párování plateb
> viditelnost platby v reálném čase
> efektivní automatizaci
> skvělou zákaznickou odezvu napříč kanály

Alevate RTP je určena segmentům B2C a B2B:

> veřejné služby (plyn, voda, teplo, elektřina)
> pojištění
> telekomunikace
> bydlení (nájem, hypotéka)
> poskytování úvěrů
> fakturace výrobním, velkoobchodním a servisním organizacím
> e-commerce (veškeré platby mimo internetový obchod)

Více než 200 zákazníků v Evropě již používá Alevate RTP pro Electronic Bill Presentment and Payment (EBPP), Electronic Invoice Presentment and Payment (EIPP), Order-to-Cash a Accounts Receivable. Aplikace Alevate RTP lze také použít pro registraci nebo zavedení nového zákazníka do systému (Onboarding), zákaznický servis, Last-Minute objednávky, dobírky a další.

Příklad platby s Alevate RTP:

Zjistěte více o snadném a rychlém nasazení digitálního uživatelského prostředí, jeho mnoha funkcích a platebních připojeních. Toto řešení je také možné dodat jako tzv. „White Label“ – personalizovaná žádost o provedení platby.