Domov » Hardware » 1 milion skenů zdarma

Dokumentové skenery

Integrované zpracování obrazu

zrychluje skenování a zvyšuje efektivitu

Zjednodušené skenování

velký intuitivní barevný dotykový displej, přizpůsobitelné workflow a technologie Smart Touch k automatizaci složitých úkolů

Skenujte přímo
do aplikací

importujte informace přímo do aplikací pomocí ovladačů TWAIN, ISIS nebo RESTful API

Vylepšené zabezpečení

zabezpečené spouštění, šifrování po kabelu pro síťový provoz a USB 3.2 Gen 1×1 kompatibilní

Jedinečná šance

Pouze od 15. září do 31. prosince 2021!

Neváhejte a získejte 1 000 000 skenů zcela zdarma!

Chcete naskenovat
1 000 000
dokumentů
zdarma?

Využijte naši jedinečnou nabídku a objednejte si jakýkoli skener Kodak řady S3000!

Jako dárek od nás získáte sadu spotřebního materiálu zcela zdarma!

Nabídka je platná při nákupu skeneru Kodak řady S3000. Zdarma od nás získáte sadu spotřebního materiálu. Pomocí této sady můžete naskenovat další 1 000 000 dokumentů. Běžná cena sady je přibližně 5 000 Kč. Tato nabídka je platná od 15. září do 31. prosince 2021 a nelze ji kombinovat s žádnou další promo akcí. Tato nabídka se nevztahuje na nákup skenerů v rámci projektových cen.

Jsme autorizovaným distributorem a certifikovaným servisním centrem dokumentových skenerů Kodak Alaris na území České a Slovenské republiky.

Prodej a distribuce

Prostřednictvím našich distributorů vám nabízíme kompletní portfolio skenerů, od základních modelů, přes desktopové skenery, až po vysoce výkonné produkční skenery. Spolehlivost, rychlost a bezproblémový provoz, to jsou hlavní důvody proč i my používáme skenery Kodak Alaris pro realizaci vlastních digitalizačních projektů. Naše dlouholeté zkušenosti vám pomohou ve výběru skeneru, který bude splňovat vaše požadavky a hravě si poradí s danou skladbou a objemem dokumentů.

Skenovací software

Ke všem skenerům Kodak dodáváme zdarma základní skenovací aplikací Kodak Capture Pro Limited Edition pro běžné skenovací úlohy. Rychlé velkoobjemové skenování, stejně jako skenování složitějších úloh a následná práce s obrazem, včetně jeho inteligentní úpravy, OCR, indexace a dalších kroků už vyžaduje Kodak Capture Pro Full Version. Pochopitelně můžete skenovat i jinými aplikacemi, prostřednictvím standardních ovladačů TWAIN, ISIS atd.

Více o software Kodak Capture Pro