Domov » Služby

Služby scanservice

Každý zákazník má v digitalizaci a automatizaci jedinečné požadavky. Tomu odpovídá portfolio našich služeb, které vám pomohou v každém směru. Od vytěžování faktur přes digitalizaci archivů až po hardware, scanservice dodá vašim firemním procesům tolik potřebnou jistotu.

Digitalizace faktur a vytěžování dat – Využijte naplno potenciál svých zaměstnanců. Přepisování dat z faktur nechte na nás. S námi získáte jistotu 100% validity dat, která dodá důvěru vašemu byznysu. Ať už při vytěžování fyzických, nebo digitálních faktur.

CHCI VĚDĚT VÍCE →

Zpracování remitencí (platebních avíz) – Se zpracováním remittancí můžete důvěřovat našemu modulárnímu systému iCapta. Je postavený na námi vyvinutých aplikacích i na technologiích IBM Pak for Business Automation. Vaše data tak budou v těch nejlepších rukou.

CHCI VĚDĚT VÍCE →

Business Process Outsourcing – Převezmeme za vás jakýkoliv administrativní proces. Dokážeme se rychle adaptovat na vaše požadavky a nabídnout komplexní služby dle vašich potřeb. Snížíme tak vaše náklady a maximalizujeme efektivitu vaší společnosti.

CHCI VĚDĚT VÍCE →

Digitalizace dokumentů – Klíčovou část digitální transformace vaší společnosti můžete realizovat v našem DigiCentru, nebo přímo u vás metodou in-house. Ušetříte tím náklady a zajistíte své firmě vyšší ziskovost.

CHCI VĚDĚT VÍCE →

Digitalizace archivů – Zajistíme pro vás rychlý a snadný přístup k informacím ve vašem archivu, samozřejmě při zachování vysokých bezpečnostních standardů.

CHCI VĚDĚT VÍCE →

SW služby a podpora – Poskytujeme našim zákazníkům v rámci servisu odpovídající aktualizace softwarových aplikací pro zajištění bezproblémového provozu programů.

CHCI VĚDĚT VÍCE →

Instalace, servis a údržba skenerů – Poskytujeme instalace, servis a údržbu skenerů, kde součástí naší autorizace je povinnost dodržovat přísná SLA pravidla výrobců dokumentových a knižních skenerů. Důraz klademe také na počet servisních techniků a množství instalovaných zařízení i rozsah jejich vyškolení.

CHCI VĚDĚT VÍCE →