Digitalizace archivů

Podstatný krok digitální transformace zajišťující rychlý a snadný přístup k informacím.

Jednorázová digitalizace

Zajišťujeme jednorázovou digitalizaci libovolných archivů. Součástí našich služeb je i pořízení popisných údajů potřebných pro následné uložení a snazší vyhledávání digitalizovaných dokumentů v DMS, CMS
či jiném úložišti.

Zabezpečení

Digitalizaci archivu je možné realizovat
v prostorách naší společnosti nebo přímo
u klienta. V takovém případě u zákazníka vybudujeme potřebnou infrastrukturu skládající se ze skenerů, pracovních stanic a serverů. Současně s tím jsou klientovi poskytnuty personální zdroje.

Uvolnění prostorů

Jsme k dispozici všem vlastníkům archivů, kteří potřebují uvolnit prostor v jejich archu nebo získat rychlý přístup
k uloženým dokumentům.

Popis služby

Pracujete v bance, pojišťovně či na jiném úřadě a hledáte společnost, která by vám pomohla s digitalizací vašich archivů? Pak jste na správném místě. Nabízíme digitalizaci archivů v našem zabezpečeném DigiCentru nebo možnost dodání potřebného vybavení včetně vyškoleného personálu k vám do firmy nebo úřadu. Ať už se rozhodnete ohledně možností nabízené digitalizace jakkoliv, tak vám poskytovaná varianta zajistí nižší náklady a vyšší produktivitu zaměstnanců.

Pro běžné velikosti spisů využíváme dokumentové skenery Kodak. V případě větších formátů, jakou jsou například technické nebo stavební výkresy, používáme velkoformátové průtahové skenery. Oba uvedené typy skenerů využívají softwarové řešení Kodak Capture Pro, které během skenování zajišťuje optickou kontrolu naskenovaných obrazů.

Bezpečnost stejně jako kvalita zpracování jsou pro nás zásadní. Z toho důvodu nabízíme auditní záznam všech kroků zpracování pomocí našeho softwaru ScanLog. Můžete si tak v libovolném okamžiku ověřit, v jaké fázi procesu se Vaše dokumenty nachází.

Pro koho je služba určena?

Služba zahrnuje tyto oblasti

Jak jsme pomohli našim klientům

Digitalizace archivu, Dokumentové skenery

V letech 2012 a 2013 jsme se zúčastnili projektu Zajištění přenosu dat a informací v území Statutárního města Karlovy Vary. Abychom minimalizovali riziko ztráty nebo poškození dokumentů, prováděli jsme digitalizaci přímo v sídle zákazníka.

Nezávazná poptávka

Pro více informací o našich službách a nabízených řešeních nám napište nebo zavolejte na 267 009 911.