Domov » Služby » Digitalizace archivů CS

Digitalizace archivů

Zajistíme pro vás rychlý a snadný přístup k informacím ve vašem archivu, samozřejmě při zachování vysokých bezpečnostních standardů. Díky tomu můžete do digitální transformace vaší společnosti vložit důvěru vy i vaši klienti.

Jednorázová digitalizace

Zajišťujeme jednorázovou digitalizaci libovolných archivů. Součástí našich služeb je i pořízení popisných údajů potřebných pro následné uložení a snadnější vyhledávání digitalizovaných dokumentů v DMS, CMS či jiném úložišti.

Komplexní zajištění služby

Digitalizaci archivu můžeme realizovat v prostorách naší společnosti, ale i přímo u klienta. V takovém případě u vás vybudujeme potřebnou infrastrukturu skládající se ze skenerů, pracovních stanic a serverů. Současně s tím vám poskytneme specializovaný personál a naše dlouholeté know how.

Uvolnění prostorů

Potřebujete uvolnit prostor ve svém archivu nebo získat rychlý přístup k uloženým dokumentům? I s tím vám rádi pomůžeme.

Získejte kontrolu nad svým archivem

Pokud pracujete v bance, pojišťovně nebo úřadě a hledáte společnost, která by vám pomohla s digitalizací vašich archivů, jste na správném místě. Každá z nabízených možností digitalizace vám zajistí nižší náklady a vyšší produktivitu zaměstnanců.

 

Pro běžné velikosti spisů využíváme dokumentové skenery Kodak. V případě větších formátů, jako jsou například technické nebo stavební výkresy, pracujeme s velkoformátovými průtahovými skenery. Oba uvedené typy využívají softwarové řešení Kodak Capture Pro, které během skenování zajišťuje optickou kontrolu naskenovaných obrazů.

 

Bezpečnost a kvalita zpracování jsou pro nás klíčové. Proto máme k dispozici auditní záznam všech kroků zpracování pomocí našeho softwaru iCapta Log. Můžete si tak kdykoliv ověřit, v jaké fázi procesu se vaše dokumenty nachází.

Pro koho je služba určena?

Služba zahrnuje tyto oblasti

Jak jsme pomohli našim klientům

Digitalizace archivu, Dokumentové skenery

„Zhruba za rok zvládl scanservice zpracovat celý archiv města, který obsahoval 4,4 milionu stran. Archiv je díky tomu nyní přístupný elektronicky pro širší veřejnost, usnadňuje získávání podkladů pro stavební řízení. Archiv rovněž poskytl důležité informace pro zápis historické části města Karlovy Vary do seznamu památek UNESCO.“

Nezávazná poptávka

Pro více informací o našich službách a nabízených řešeních nám napište nebo zavolejte na 267 009 911.