Domov » Služby » Digitalizace dokumentů CS

Digitalizace dokumentů

Klíčovou část digitální transformace vaší společnosti můžete realizovat v našem DigiCentru, nebo přímo u vás metodou in-house. Ušetříte tím náklady a zajistíte své firmě vyšší ziskovost.

Ukážeme vám, jak implementovat digitální transformaci do vašich stávajících obchodních a firemních procesů – s minimálními náklady a maximální jednoduchostí.

Čím dáváme důvěru našim zákazníkům?

Komplexní služby

Poskytujeme komplexní digitalizaci papírových dokumentů, ať už ve vlastním DigiCentru, nebo přímo u vás ve firmě. Garantujeme 100% validitu dat a podporu kvalifikovaných týmů.

Řešení na míru

Zákazníci těží z našich znalostí dodávaných řešení a dlouholetých zkušeností. Proto vám dokážeme poskytnout efektivní řešení přesně dle vašich požadavků.

Kompletní dodání

Dodáváme veškeré HW a SW vybavení pro digitalizaci dokumentů – od jednoduchých desktopových řešení až po mohutné digitalizační linky umožňující kompletní zpracování dokumentů. Proto dokážeme nabídnout naprostou spolehlivost během celého procesu manipulace s dokumenty.

Digitalizace dokumentů je rozsáhlý proces, k jehož úspěšné realizaci je potřeba zvládnout všechny kroky. Jedná se například o převzetí dokumentů, roztřídění, skenování, vytěžení dat, tvorbu datových struktur, zpětnou komplementaci po naskenování a bezpečné vrácení dokumentů. Náš tým kvalifikovaných pracovníků pro vás vytvoří řešení, které splní vaše specifické nároky.

Pro koho je služba určena?​

Služba zahrnuje tyto oblasti

Jak jsme pomohli našim klientům

Digitalizace dokumentů, dokumentové skenery

„Se společností scanservice jsme získali komplexní servis v oblasti digitalizace dokumentů. Kromě toho můžeme využívat velkokapacitní produkční A3 skenery, stejně jako hardware pro skenování příchozí papírové klientské dokumentace nebo skenování interních dokumentů.“

Nezávazná poptávka

Pro více informací o našich službách a nabízených řešeních nám napište nebo zavolejte na 267 009 911.