Digitalizace dokumentů

Nezbytný krok digitální transformace Vaší společnosti, který můžete realizovat v našem DigiCentru nebo přímo u Vás ve firmě.

Komplexní služby

Poskytujeme komplexní služby digitalizace papírových dokumentů a to ve vlastním DigiCentru nebo přímo u zákazníka.

Řešení na míru

Společně s našimi zákazníky těžíme ze znalostí dodávaných řešení a dlouholetých zkušeností. Z toho důvodu Vám dokážeme poskytnout efektivní řešení šité na míru Vašim požadavkům.

Kompletní dodání

Dodáváme veškeré HW a SW vybavení pro digitalizaci dokumentů, od jednoduchých desktopových řešení až po mohutné digitalizační linky umožňující kompletní zpracování dokumentů.

Digitalizace dokumentů představuje rozsáhlý proces, který se skládá z několika kroků. Jedná se například o převzetí dokumentů, roztřídění, skenování, vytěžení dat, tvorbu datových struktur, zpětnou komplementaci po naskenování a jejich bezpečné vrácení. S našim týmem kvalifikovaných pracovníků je možné vytvořit řešení, splňující specifické požadavky a přání klientů.

Pro koho je služba určena?​

Služba zahrnuje tyto oblasti

Jak jsme pomohli našim klientům

Digitalizace dokumentů, dokumentové skenery

Společnosti Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group jsme nabídli dodávku velkokapacitních produkčních A3 skenerů Kodak i4650 pro skenování veškeré příchozí papírové klientské dokumentace a produkční A3 skener Kodak S3060f včetně A3 plochého lože pro skenování interních dokumentů.

Nezávazná poptávka

Pro více informací o našich službách a nabízených řešeních nám napište nebo zavolejte na 267 009 911.