Instalace, servis a údržba skenerů

Servisní zabezpečení

V současném náročném IT prostředí je našímprvořadým úkolem zajistit kvalitní a spolehlivé servisní zabezpečení instalovaných zařízení. Máme dostatečný počet servisních techniků i skladové zásoby náhradních dílů a spotřebního materiálu.
Nevíte si rady? Napište na Servicedesk

Autorizovaný servis

Jsme autorizovaným a certifikovaným servisním centrem pro dokumentové skenery různých značek pro celou Českou a Slovenskou republiku.

Tato autorizace obnáší povinnost dodržovat přísná SLA pravidla výrobců dokumentových a knižních skenerů. Dále klademe důraz na počet servisních techniků na počet instalovaných zařízení a rozsah jejich vyškolení. Také je třeba splňovat pravidla ohledně množství náhradních dílů a spotřebního materiálu pro instalovaná zařízení. Veškeré servisní zásahy jsou detailně dokumentovány.

On-site servis

Kodak – výměna kus za kus

Jak jsme pomohli našim klientům

Dodávka SW, Dokumentové skenery

V roce 2014 jsme zahájili spolupráci s ČÚZK na dodávku a servis skenovacích technologií Kodak Alaris pro všechna katastrální pracoviště v České republice. S rostoucími nároky na zpracování a vývojem nových aplikací jsme pak v roce 2019 nahradili stávající skenery novou řadou Kodak Alaris i3200 a S2050. Součástí dodávky byl také skenovací software Kodak Capture Pro, včetně požadovaných customizací.

Nezávazná poptávka

Pro více informací o našich službách a nabízených řešeních nám napište nebo zavolejte na 267 009 911.