IBM Content

IBM Content Navigator

je webový klient, který poskytuje uživatelům rozhraní pro práci z obsahovými servery. Produkt IBM Content Navigator také umožňuje uživatelům vytvářet vlastní zobrazení obsahu na webovém klientovi vytvořením týmových prostorů, které poskytují soustředěný pohled na příslušné dokumenty, složky a vyhledávání, které tým potřebuje k dokončení svých úkolů. IBM Content Navigator také obsahuje výkonnou sadu nástrojů API, kterou můžete použít k rozšíření webového klienta a vytváření vlastních aplikací.

IBM Content Navigator pomáhá společnostem poskytovat spravovaný přístup k velkému množství elektronických dat. IBM Content Navigator umožňuje uživatelům vyhledávat a pracovat s dokumenty, které jsou uloženy na obsahových serverech pomocí webového prohlížeče.

Více informací na stránkách IBM.

 

IBM FileNet Content Manager

poskytuje správu podnikového obsahu a umožňuje vám spravovat obsah a dokumenty vaší organizace. Škálovatelný software nabízí správu životního cyklu, zpracování transakčního obsahu, správu dokumentů, konsolidaci obsahu, vývoj aplikací založených na obsahu a dodržování souladu s předpisy. Pomůže vám získat bezpečný, mobilní a okamžitý přístup k obsahovým serverům a podporuje vaše obchodní procesy.

Více informací na stránkách IBM.