IBM Datacap

pomáhá zefektivnit skenování, rozpoznávání a klasifikaci obchodních dokumentů a získat z nich důležité informace. IBM Datacap podporuje vícekanálové zpracování papírových dokumentů s možností využití skenerů, mobilních a multifunkčních zařízení.

Využívá technologii zpracování přirozeného jazyka, textové analýzy a technologie pro postupné učení ke klasifikaci a extrakci obsahu z polostrukturovaných nebo nestrukturovaných dokumentů.

ibm datacap

Vlastnosti

Umělá inteligence součástí inteligentního zpracování

Používá strojové učení k automatizaci zpracování složitých nebo neznámých formátů, stejně jako velmi nesourodých dokumentů, ze kterých lze získat informace tradičními způsoby jen velmi obtížně.

Neomezený export

Umožňuje exportovat dokumenty a informace do řady aplikací a úložišť od IBM a dalších dodavatelů.

Vysoce přizpůsobivé skenování založené na pravidlech

Nabízí konfiguraci skenovacích workflow a aplikací pomocí jednoduchého rozhraní point-and-click, které urychluje spuštění.

Více informací na stránkách IBM.

Obohacená mobilita

Umožňuje skenovat a odesílat dokumenty z terénu pomocí mobilních zařízení. Zvyšuje přesnost při snímání a ověřování v místě skenování a současně urychluje integraci obsahu do definovaného souboru nebo obchodního procesu.

Použití Datacapu s RPA

RPA engine pomáhá začlenit pokročilé rozpoznávání dokumentů do IBM řešení robotické automatizace procesů (RPA). Pro snadnou integraci použijte Datacap MetaBot.

Ochrana dat se správou obsahu na základě rolí

Poskytuje funkce redigování založené na rolích, které pomáhají chránit citlivá data. Umožňuje kontrolu důvěrných dat, maskovat a omezovat obsah tak, aby uživatelé poskytovali pouze potřebné informace.