Domov » Software » iCapta

iCapta – automatizace obchodních procesů

iCapta je modulární platforma, která bezešvým způsobem propojuje naše vlastní aplikace s aplikacemi našich partnerů, lídrů ve svém oboru. Jednotlivé moduly lze využít i zcela samostatně. iCapta je ideálním řešením pro automatizaci a digitalizaci rozličných administrativních procesů a dokumentů. Kromě klasických technologií využívá robotizaci (RPA), strojové učení (ML) a umělou inteligenci (AI).

iCapta_v4_cz

iCapta Collector – je naše vlastní aplikace pro řízený příjem a zpracování e-mailů a přiložených dokumentů. Snadno, rychle a efektivně získáte důležitá data z objednávek, smluv, faktur a dalších dokladů s přímou vazbou na váš firemní workflow.

CHCI VĚDĚT VÍCE →

iCapta Capture – zahrnuje snímání a extrahování dat z dokumentů, validaci, verifikaci a export souborů. Podle povahy projektu používáme elementy SW řešení IBM Datacap, IBM Watson Discovery a ABBYY FlexiCapture.

CHCI VĚDĚT VÍCE →

iCapta Content – zajišťuje správu a řízení obsahu firemních dokumentů (DMS). Pomůže vám získat bezpečný, mobilní a okamžitý přístup k obsahovým serverům a podporuje vaše obchodní procesy.

CHCI VĚDĚT VÍCE →

iCapta Wokflow – umožňuje návrh, řízení a automatizaci obchodních procesů a poskytuje ucelený pohled na informace, procesy, uživatele a výkonnost.

CHCI VĚDĚT VÍCE →

iCapta AI – je inteligentní vyhledávání založené na umělé inteligenci, které se specializuje na porozumění přirozenému jazyku, sémantice a struktuře dokumentů specifických pro daný obor podnikání.

CHCI VĚDĚT VÍCE →

iCapta RPA – Robotic Process Automation (RPA) je technologie, která zahrnuje použití inteligentních robotů v jakémkoli procesu vyžadujícím efektivitu, konzistenci a rychlost bez rizika chyb. Stručně řečeno, RPA simuluje práci lidského uživatele.

CHCI VĚDĚT VÍCE →

iCapta Log – je naše vlastní webová aplikace pro monitorování stavu dokumentů během celého procesu digitalizace.

CHCI VĚDĚT VÍCE →

iCapta Dashboard – je jednotné rozhraní pro všechny IBM aplikace.

CHCI VĚDĚT VÍCE →