Domov » O nás » Kariéra

Proč u nás?

Věříme v lidské hodnoty a týmovou práci. Naši specialisté jsou skutečnými odborníky a každý den přispívají svou jedinečností k dosažení našeho společného cíle. A tím je i nadále být jedničkou v oblasti digitalizace dokumentů a digitální transformace.

Právě hledáme

Operátor senior

je týmový hráč se smyslem pro detail a ochotou učit se nové věci

Účetní

Samostatná účetní – znalost podvojného účetnictví, uživatelská znalost práce na PC (MS Office, MS Excel), pečlivost, spolehlivost, znalost IS Helios výhodou.

Nástup květen příp. dohodou, dobré plat. podmínky, náborový příspěvek, široká škála firemních benefitů, práce na 6 hod. pracovní úvazek

Mám zájem!

Výborně! Zašlete svůj životopis a průvodní dopis na kariera@scanservice.cz

Poskytnutím svých osobních údajů obsažených v profesním životopise dáváte souhlas s tím, aby je společnost scanservice a.s., Náchodská 2397/23, Praha 9, zpracovávala a uchovávala v personální databázi pouze pro účely náboru a výběru na volné pracovní pozice, po dobu maximálně tří měsíců. Poté budou Vaše osobní údaje zlikvidovány. Poskytnutí údajů je dobrovolné, souhlas s jejich zpracováním a uchováním můžete kdykoliv odvolat. Zároveň potvrzujete, že osobní údaje poskytnuté v životopise jsou pravdivé a přesné.