Digitalizace dokumentů

Klíčovou část digitální transformace vaší společnosti můžete realizovat v našem DigiCentru, nebo přímo u vás metodou in-house. Ušetříte tím náklady a zajistíte své firmě vyšší ziskovost.
Ukážeme vám, jak implementovat digitální transformaci do vašich stávajících obchodních a firemních procesů – s minimálními náklady a maximální jednoduchostí.

Jsme tu pro Vás od roku 1998

Čím dáváme důvěru našim zákazníkům?

Digitalizace dokumentů je rozsáhlý proces, k jehož úspěšné realizaci je potřeba zvládnout všechny kroky. Jedná se například o převzetí dokumentů, roztřídění, skenování, vytěžení dat, tvorbu datových struktur, zpětnou komplementaci po naskenování a bezpečné vrácení dokumentů. Náš tým kvalifikovaných pracovníků pro vás vytvoří řešení, které splní vaše specifické nároky.

Komplexní služby

Poskytujeme komplexní digitalizaci papírových dokumentů, ať už ve vlastním DigiCentru, nebo přímo u vás ve firmě. Garantujeme 100% validitu dat a podporu kvalifikovaných týmů.

Řešení na míru

Zákazníci těží z našich znalostí dodávaných řešení a dlouholetých zkušeností. Proto vám dokážeme poskytnout efektivní řešení přesně dle vašich požadavků.

Kompletní dodání

Dodáváme veškeré HW a SW vybavení pro digitalizaci dokumentů – od jednoduchých desktopových řešení až po mohutné digitalizační linky umožňující kompletní zpracování dokumentů. Proto dokážeme nabídnout naprostou spolehlivost během celého procesu manipulace s dokumenty.

Potencionální zákazníci

Pro koho je služba určena?​

Oblasti zaměření

Služba zahrnuje tyto oblasti

Jsme Vám k dispozici

Napište nám

Pro více informací o našich službách a řešeních nám napište nebo zavolejte na +420 731 399 368.

    * Povinné pole

    Kliknutím na "ODESLAT" vyjadřujete souhlas s Podmínkami používání internetových stránek

    Digitalizace dokumentů