Desktop

Kanceláře
pro běžnou agendu

Departmental

Decentralizované skenování
pro aktivní používání

Production

Centralizované skenování
pro velký objem
Jsme autorizovaným distributorem a certifikovaným servisním centrem dokumentových skenerů Kodak Alaris na území České a Slovenské republiky.

Prodej a distribuce

Prostřednictvím našich distributorů vám nabízíme kompletní portfolio skenerů, od základních modelů, přes desktopové skenery, až po vysoce výkonné produkční skenery. Spolehlivost, rychlost a bezproblémový provoz, to jsou hlavní důvody proč i my používáme skenery Kodak Alaris pro realizaci vlastních digitalizačních projektů. Naše dlouholeté zkušenosti vám pomohou ve výběru skeneru, který bude splňovat vaše požadavky a hravě si poradí s danou skladbou a objemem dokumentů.

Skenovací software

Ke všem skenerům Kodak dodáváme zdarma základní skenovací aplikací Kodak Capture Pro Limited Edition pro běžné skenovací úlohy. Rychlé velkoobjemové skenování, stejně jako skenování složitějších úloh a následná práce s obrazem, včetně jeho inteligentní úpravy, OCR, indexace a dalších kroků už vyžaduje Kodak Capture Pro Full Version. Pochopitelně můžete skenovat i jinými aplikacemi, prostřednictvím standardních ovladačů TWAIN, ISIS atd.

Více o software Kodak Capture Pro

Dokumentové skenery