Jsme tu pro Vás od roku 1998

Stručně o nás

Od roku 1998 se pohybujeme ve světě informačních technologií a poskytujeme digitalizaci dokumentů a prvky digitální transformace předním českým a zahraničním společnostem. Ať už jde o implementaci kompletního softwarového řešení na míru nebo outsourcing, naše zkušenosti jsou zárukou vašeho úspěchu. Protože my se neúnavně snažíme, abyste se mohli soustředit na to, co je pro vás opravdu důležité. Ukážeme vám řešení, díky kterým bude nepořádek v dokumentech a datech pouhou vzpomínkou.

Klíčové hodnoty a tematické pilíře

Adaptabilita a intuitivnost

Na rozdíl od velkých korporací se dokážeme rychle adaptovat na požadavky klienta. Sami vyvíjíme intuitivní softwarové nástroje pro automatizaci procesů a digitalizaci dokumentů se zavedením technologií, jako jsou SW roboty a umělá inteligence. Všechny tyto nástroje na sobě sami zkoušíme. Díky těmto schopnostem a přístupu dokážeme nabídnout komplexní služby přesně dle potřeb zákazníka v oblasti zpracování jakýchkoli typů dokumentů (faktury, smlouvy, formuláře) pro všechny pobočky (CZ i Global) z jednoho místa.

Garance a spolehlivost

Dokážeme vytěžit dokumenty na 100 %. Případná chybějící data se kontrolují a doplňují, aby do zákazníkova systému přicházely pouze validní údaje, se kterými je možné dále spolehlivě pracovat. Zabezpečujeme hardware i software, takže dokážeme nabídnout 100% spolehlivost během celého procesu manipulace s dokumenty. Podpora našich kvalifikovaných týmů vám zajistí komfortní práci a vysokou spolehlivost našich řešení a služeb.

Forward thinking

Neustále inovujeme a rozšiřujeme naše portfolio služeb, abychom vždy byli mezi špičkou v oboru. Díky našim dlouholetým zkušenostem napříč hardwarem, softwarem i službami dokážeme predikovat a připravovat naše zákazníky na další vývoj v digitální transformaci. Zároveň neustále inovujeme naše nástroje tak, aby byly stále co nejvíce uživatelsky přívětivé.

Spolupracujte s odborníky

Jak to děláme?

Držíme krok s dobou a investujeme do nových technologií a lidského potenciálu. Výsledkem je tým odborníků, který vám ochotně vysvětlí proč zapojení digitální transformace (DX), robotické automatizace procesů a umělé inteligence do zpracování dokumentů může zvýšit efektivitu a kvalitu poskytovaných služeb a snížit náklady právě ve vašem podnikání.

Nasloucháme

Abychom dosáhli společného cíle, musíme si promluvit o vašich plánech a o tom, jak je co nejlépe zrealizovat.

Vybíráme

Máme jasnou představu o vašich potřebách a volíme ty nejlepší aplikace k transformaci vašich informací do digitální podoby, nebo k nastavení automatizovaného workflow.

Používáme

Na úspěšné cestě k digitální transformaci máme osvědčené společníky. Jedničky ve svém oboru. Skenery Kodak Alaris jsou spolehlivé a výkonné stroje, které zvládnou jakýkoli objem dokumentů. Řešení ABBYY, IBM a Serrala na vytěžování dokumentů, automatizaci obchodních a finančních procesů podporujeme vlastními aplikacemi ScanCollector, Scancore a Scanlog, které zajišťují hladký průběh digitalizace vašich dat a dokumentů.

O společnosti