09Dub

Uživatelé mohou rozšířit své možnosti skenování dokumentů pomocí Kodak Info Input Solution v6. Webová a mobilní aplikace umožňuje rychlejší snímání a přístup k informacím v kanceláři nebo na dálku.

Info Input Solution nyní nabízí pokročilou klasifikaci a oddělení dokumentů a snižuje tak potřebu přípravy dokumentů. Umožňuje vložení více typů dokumentů do podavače a Info Input bude separovat, klasifikovat a vytěžovat data bez nutnosti čárových kódů nebo opravných listů.

Zákazníci si nyní mohou vybrat cloudový modul, který použijí pro vytěžení a indexování dat: Google Vision AI, Amazon Recognition nebo Microsoft Azure AI. Cloudové technologie používají ke snímání a převodu ručně psaných znaků ve strukturovaných formulařích optické rozpoznávání znaků (OCR) a inteligentní rozpoznávání znaků (ICR).

Ať už skenujete do archivu nebo přímo do obchodního procesu, skenery a software Kodak Alaris jsou ideální pro všechna odvětví, včetně zdravotnictví, státní správy, finančních služeb, vzdělávání a logistiky, jakož i horizontální aplikace, jako jsou podatelny, lidské zdroje, finance a správa záznamů.

Napsat komentář