27Říj

Stále ještě nejste rozhodnuti přejít na bezpapírovou kancelář? Teď je ten nejlepší čas na to, abyste začali sklízet výhody skenování dokumentů.

Více místa v kanceláři

Používání prvotřídních kanceláří pro ukládání obchodní dokumentace ve skříních a krabicích je tak trochu luxus. Skenování dokumentů vám uvolní cenný prostor a v důsledku toho získáte flexibilitu a můžete maximalizovat kancelářský prostor pro činnosti, které vám generují obrat nebo snižují provozní náklady. Zároveň získáte efektivní způsob vyhledávání dat v dokumentech na jediném serveru, na který je možné uložit tisíce souborů.

Ochrana údajů

Ukládání důležitých historických nebo důvěrných dokumentů na pracovišti může být riskantní. Papír lze snadno poškodit, ztratit nebo zničit a navíc je žádoucí tyto dokumenty uchovat i na další roky. Proces stárnutí dokumentu se bohužel zrychluje při každé manipulaci. Skenování dokumentu je poslední fyzickou manipulací s dokumentem. Chrání důležité informace před fyzickým poškozením a nabízí přidanou hodnotu lepší čitelnosti starých tištěných záznamů.

Lepší zabezpečení dat

Ochrana tištěných informací je přinejlepším obtížná. Naskenované dokumenty a obrazy lze bezpečně uchovávat v zabezpečeném online úložišti s přísnými bezpečnostními procesy, které poskytují kontrolovaný přístup autorizovaným uživatelům.

Lepší spolupráce zaměstnanců

Vzhledem k tomu, že stále více zaměstnanců pracuje vzdáleně, najít rychlé a efektivní řešení pro vyhledávání souborů se stává prioritou. Skenování dokumentů usnadňuje sdílení, vyhledávání, ukládání a opětovné archivování digitálních dokumentů z více míst téměř odkudkoli. Vaši zaměstnanci v různých lokalitách mohou současně přistupovat k digitalizovaným dokumentům, prohlížet je, spolupracovat, zrychlit workflow a zvýšit produktivitu, aniž by to ohrozilo bezpečnost vašeho podnikání.

Soulad s auditem

Dodržování souladu s požadavky auditu je povinné pro většinu podniků. Digitalizované dokumenty usnadní vaší společnosti plnění zákonných a správních povinností. Kromě toho lze digitální soubory snadno organizovat, indexovat a okamžitě předkládat auditorovi.

Lepší zákaznický servis

Poskytování stejné kvality služeb zákazníkům může být obtížné, zvláště když máte zákazníky ve více regionech. Ale když jsou papírové soubory k dispozici elektronicky, vaši zákazníci budou těžit z rychlejší odezvy a přístupu k přesným informacím. Vaši zaměstnanci budou mít možnost vyhledávat a porovnávat soubory a efektivněji řešit požadavky zákazníků.

Produktivita

Nepořádek v papírech je nejhorší noční můrou produktivity. A papírové soubory nejsou k dispozici vzdáleným týmům. To by mohlo představovat výzvu, zvláště nyní, kdy práce na dálku se stala téměř nezbytnou. Skenování dokumentů je jedním ze způsobů, jak zlepšit workflow a efektivitu. Vaši lokální a vzdálení zaměstnanci mohou okamžitě najít a získat informace, aniž by ztráceli čas zjišťováním kde se jaký dokument nachází.

Lepší obnova po havárii

Požáry, záplavy, přírodní katastrofy a globální pandemie ničí nebo omezují přístup k papírovým dokumentům. Naštěstí, skenování dokumentů nabízí vaší firmě lepší zotavení po havárii. Digitální obrazy a data uložených dokumentů můžete zálohovat na zabezpečené servery mimo pracoviště, čímž zajistíte, že vaše životně důležitá data budou v bezpečí a v případě potřeby je můžete snadno zobrazit a použít.

Lepší životní prostředí

Bezpapírové pracoviště je jednoznačně nejlepší způsob, jak snížit naši závislost na zdrojích papíru. Skenování dokumentů je dobré nejen pro vaši firmu, ale i pro životní prostředí. Převod papíru na digitální soubory výrazně snižuje vaši spotřebu papíru, náklady na energie a nákup tiskáren. Vše pro zelenější planetu.

Napište nám a rádi vám osobně ukážeme naše řešení skenování dokumentů.

Napsat komentář