09Dub

Dne 13. ledna 2021 oznámila společnost Keypoint Intelligence, přední světový nezávislý hodnotitel hardwaru, softwaru a služeb pro zobrazování dokumentů, že společnost Kodak Alaris získala prestižní cenu BLI 2021 Scanner Line of the Year.

Analytici zkoumali celkové hodnocení, které skener během testování získal, a také hodnocení v klíčových kategoriích, jako je spolehlivost, produktivita, manipulace s médii, kvalita obrazu, snadné nastavení, ovladače/nástroje, výkon OCR a celková hodnota.

„Skenery Kodak Alaris jsou velmi spolehlivé, dokážou skenovat téměř jakýkoli dokument, který umístíte do podavače, a nabízejí jedny z nejlepších OCR a kompresních schopností všech výrobců, které jsme testovali. To, spolu s jejich vynikající řadou řešení automatizace workflow a distribuovaného snímání, je důvodem, proč si Kodak Alaris odnáší další ocenění Scanner Line of the Year od Keypoint Intelligence, “řekl Lee Davis, zástupce ředitele útvaru Software/Skenery v Keypoint Intelligence.

„Získat cenu Scanner Line of the Year pětkrát za posledních šest let je přímým výsledkem našeho pokračujícího závazku investovat do portfolia společnosti Kodak Alaris,“ uvedl Don Lofstrom, prezident a generální ředitel divize Alaris společnosti Kodak Alaris.

Napsat komentář