20Kvě

Naše společnost rozšířila nabídku skenerů z oceňované řadu skenerů Kodak S3000 o dva nové modely, Kodak S3120 Max a Kodak S3140 Max. Oba skenery jsou navrženy tak, aby pomohly organizacím maximálně využít jejich informace – rychleji.

Řada S3000 Max kombinuje velkoobjemovou kapacitu s jednoduchostí a kompaktními rozměry stolní jednotky. Oba skenery jsou ideální pro procesy s velkým množstvím dokumentů a usnadňují rychlou a přesnou konverzi papírových informací na kritická obchodní data.

Řada S3000 Max přináší výjimečnou kvalitu obrazu, vynikající ochranu papíru, všestranné možnosti manipulace s médii a vyšší rychlost snímání a navíc rozšířené možnosti servisu pro zajištění maximální produktivity.

Tyto nové modely navazují na oceňované skenery řady S3000, které přinesly tolik úspěchů na trzích zdravotnictví, logistiky, bankovnictví, vzdělávání a státní správy. Dokážou snímat až 140 stran za minutu (str./min.), zatímco vestavěné zpracování obrazu umožňuje nezávislý provoz a snižuje nároky na zdroje počítače. Podpora rozhraní RESTful Web API zajišťuje efektivní snímání dokumentů prostřednictvím prohlížeče bez nutnosti použití softwaru nebo ovladačů. Díky tomu je lze snadno integrovat do line-of-business aplikací, webových skenovacích aplikací a mobilních zařízení.

Nové skenery Kodak S3120 Max a Kodak S3140 Max se snadno nastavují a používají; znalí pracovníci mohou skenery konfigurovat sami, bez podpory IT, a intuitivní rozhraní a 3,5″ barevná dotyková obrazovka zajišťují jednoduché ovládání. Obsluha si může přizpůsobit pracovní postupy pomocí softwaru Smart Touch, který dokáže nakonfigurovat až dvacet různých skenovacích úloh podle konkrétních potřeb – vše jednoduše jedním dotykem.

Uživatelé mohou rychle digitalizovat data zachycená na papíře a dostat je s vysokou přesností do podnikových aplikací, jako jsou systémy ERP nebo CRM, a snadno skenovat dokumenty do aplikací a úložišť souborů na pracovišti nebo mimo něj, včetně cloudových služeb.

Lepší manipulace s papírem zvyšuje efektivitu

Všestranná schopnost manipulace s médii znamená, že řada S3000 Max dokáže zpracovávat širokou škálu velikostí, tvarů a hmotností papíru, včetně smíšených dávek. Skenery jsou vybaveny velkým automatickým podavačem dokumentů (ADF) na 500 listů, který umožňuje obsluze skenovat více dávek najednou, zatímco řízené stohování výstupů urychluje zpracování po skenování.

Pokročilá inteligentní ochrana dokumentů (IDP) a detektory více podávání zachytí problémy s podáváním papíru, aby se zajistilo, že všechny dokumenty budou naskenovány bez poškození nebo vynechaných stránek. Systém IDP „naslouchá“ problémům a upozorňuje uživatele dříve, než dojde k zaseknutí nebo chybnému podání, čímž pomáhá chránit cenná data a dále zvyšuje efektivitu.

Výjimečná kvalita a přesnost obrazu

Nové skenery řady MAX mají také zabudované čtení čárových kódů, které zajišťuje rychlé a přesné výsledky při každém čtení, a technologii Perfect Page, která poskytuje vynikající kvalitu obrazu při skenování jmenovitou rychlostí. Technologie Perfect Page umožňuje dosáhnout nejlepšího možného výkonu při použití strojového vytěžování dat (OCR/ICR/rozpoznávání formulářů) a poskytuje soubory optimalizované pro RPA. Uživatelé mohou na dokumenty dokonce přidat vlastní textový řetězec prostřednictvím vestavěné funkce digitálního razítka nebo volitelného příslušenství imprinteru.

Zjednodušené zabezpečení

Řada S3000 Max nabízí bezpečnostní funkce podnikové třídy, jako je Secure Boot, který ověřuje firmware před jeho spuštěním, a podporuje podnikové bezpečnostní protokoly pro skenování po síti, včetně šifrování TLS a HTTPS, které lze snadno zapnout prostřednictvím rozhraní Kodak Alaris RESTful WEB API.

„Celosvětová pandemie prokázala, že digitální transformace je silným prostředkem dlouhodobého úspěchu a odolnosti,“ řekl Joe Odore, manažer produktového marketingu společnosti Kodak Alaris. „Vzhledem k tomu, že organizace po celém světě pokračují v rozvoji svých DX strategií, požadují výkonné, produktivitu zvyšující a bezpečné technologie pro snímání, které podpoří jejich neustálé inovace. Skenery řady S3000 Max jsme navrhli tak, aby řešily výzvy v oblasti snímání, kterým naši zákazníci v současnosti čelí, a aby jim umožnily digitalizovat pracovní postupy a zpracovávat digitální data automatizovaným a inteligentním způsobem.“

Napsat komentář