09Dub

Nové skenery a software Kodak Alaris poskytují rychlé, efektivní zpracování obrazu a inteligentní extrakci dat, což zkracuje čas převodu dokumentů na důležité obchodní informace.

Kodak Alaris rozšiřuje své portfolio pro snímání dokumentů uvedením nové řady nízkoobjemových produkčních skenerů Kodak S3000 a aktualizací webového řešení pro snímání dokumentů. Nové skenery a software splňují nároky současných trendů a jsou připraveny na budoucnost. Jejich škálovatelnost umožní naplnit rychle se měnící obchodní požadavky organizací, které se více zaměřují na digitální transformaci.

Nové skenery Kodak S2085f a řady S3000, které vycházejí z oceněných skenerů Kodak i2900 a řady i3000, jsou rychlejší a výkonnější, nabízejí síťové připojení a lepší uživatelský komfort.
Nové modely zahrnují skener Kodak S2085f s rychlostí 85 stránek za minutu (A4) a skener Kodak S3100f s rychlostí 100 str./min. (A3). Oba tyto modely jsou vybaveny integrovaným plochým ložem pro snadné snímání informací z vizitek, knih a dalších zdrojů. Novinkou v portfoliu Kodak Alaris jsou také skenery Kodak S3060 s rychlostí 60 str./min., Kodak S3100 s rychlostí 100 str./min. a Kodak S3120 s rychlostí 120 str./min. Jedná se o skenery formátu A3.
Nové skenery a software Kodak Alaris poskytují zákazníkům automatizovaný portál pro integraci „papírových informací“ do digitálních workflow a archivů.

Mezi nové funkce a výhody patří:

Skenery řady S2085f a S3000 obsahují volitelnou „přímou“ dráhu papíru pro výjimečné dokumenty, která zjednodušuje skenování silnějších a velkoformátových dokumentů a eliminuje uvíznutí papíru.

Všechny nové skenery získaly zlatý certifikát EPEAT® (Electronic Product Environmental Assessment Tool).

Napsat komentář