01Pro

Společnost Kodak Alaris získala několik ocenění od společnosti Keypoint Intelligence za svá řešení inteligentního zpracování dokumentů.

ROCHESTER, N.Y., 20. listopadu 2023 – Společnost Keypoint Intelligence udělila společnosti Kodak Alaris dvě ocenění Buyers Lab (BLI): ocenění Fall Pick Award 2024* pro řešení KODAK Info Input Solution jako vynikající řešení pro inteligentní zpracování dokumentů a ocenění Pacesetter Award 2024-2025 za vynikající výsledky jako partner v oblasti Capture & IDP. Podle společnosti Grand View Research se očekává, že trh IDP vzroste do roku 2030 na 12 miliard dolarů.

KODAK Info Input Solution je oceněný software IDP, který inteligentně přijímá dokumenty jakékoli složitosti z jakéhokoli zdroje a automaticky transformuje data do obchodně důležitých informací, které jsou validovány a integrovány přímo do navazujících systémů, RPA a dalších platforem inteligentní automatizace. Intuitivní a přizpůsobitelné uživatelské rozhraní s nízkokódovou/nekódovou konfigurací vyžaduje minimální zaškolení a přináší překvapivě krátkou dobu potřebnou k dosažení hodnoty.

Jedinečný přístup společnosti Kodak Alaris k řešením IDP založený na technologii Open Intelligence umožňuje snadno využívat nejvýkonnější a nejpokročilejší technologie strojového učení a umělé inteligence od společností jako Microsoft, Google a Amazon. Tento přístup je jedním z mnoha důvodů, proč analytici jako Keypoint Intelligence a IDC oceňují schopnost společnosti dodávat partnerům a zákazníkům po celém světě řešení připravená na budoucnost – řešení Kodak Info Input Solution, INfuse Smart Connected Scanning Solution od společnosti Kodak Alaris a související profesionální služby.

„Společnost Kodak Alaris nám poskytuje nejen inovativní řešení pro naše klienty, ale také kompletní komplexní přístup k IDP připravený na budoucnost,“ řekl Terry Bradt, technický ředitel společnosti Image Express, když se dozvěděl o nejnovějších oceněních. „Jsou více než jen dodavatelem, ale skutečným partnerem.“

„Náš průzkum opakovaně ukázal, že zákazníci potřebují odborné vedení, pokud jde o možnosti v oblasti inteligentního zpracování dokumentů,“ řekl Jamie Bsales, hlavní analytik oddělení Smart Workplace Solutions ve společnosti Keypoint Intelligence. „V naší hloubkové studii předních poskytovatelů IDP zaujímá Kodak Alaris jedinečné postavení. Nabízí jak špičkový snímací hardware, tak přizpůsobitelný software, které společně zjednodušují cestu od příchodu dokumentu k jeho využití v podnikových procesech, a to rychle, přesně a spolehlivě. A stejně důležité je, že se společnost Kodak Alaris zaměřuje na zvyšování schopností svých obchodních partnerů v oblasti IDP, aby zajistila, že koncoví zákazníci budou plně využívat výhod jejích pokročilých technologií.“

Jim Forger, viceprezident pro obchodní řešení ve společnosti Kodak Alaris, dodal: „Společnost Kodak Alaris je velmi potěšena, že společnost Keypoint Intelligence ocenila naše jedinečná řešení IDP.  Tato ocenění odrážejí úspěch, který jsme zaznamenali u našich zákazníků v oblasti IDP, a náš inovativní přístup k řešení problémů IDP, který se bude s rozvojem umělé inteligence ještě více odlišovat.“

Ocenění *Pick Awards jsou vyhrazena produktům, které prošly přísným testováním a které zkušení analytici a laboranti společnosti Keypoint Intelligence považují za jedny z nejlepších ve své kategorii. Na základě vyčerpávajících dotazníků, hloubkových rozhovorů a vlastní hodnotící škály jsou ocenění Pacesetter Awards od společnosti Keypoint Intelligence udělována těm výrobcům OEM pro zobrazování dokumentů, kteří prokázali vedoucí postavení na trhu v oblastech zahrnutých do studie.

Kodak Alaris

Společnost Kodak Alaris je předním poskytovatelem podnikových řešení pro sběr dat a inteligentní zpracování dokumentů, která zjednodušují podnikové procesy. Náš oceňovaný software, skenery dokumentů a služby, které jsou založeny na desetiletích inovací v oblasti vědy o obraze, jsou dostupné po celém světě a prostřednictvím sítě obchodních partnerů. Navštivte prosím AlarisWorld.com a sledujte nás na LinkedIn, YouTube a X.

© 2023 Kodak Alaris Inc. TM/MC/MR: Alaris

Všechny použité ochranné známky a obchodní názvy jsou majetkem příslušných vlastníků. Ochranná známka a obchodní vzhled Kodak jsou používány na základě licence společnosti Eastman Kodak Company.

O společnosti Keypoint Intelligence

Již více než 60 let se klienti v odvětví digitálního zpracování obrazu spoléhají na nezávislé praktické testování, laboratorní data a rozsáhlý průzkum trhu společnosti Keypoint Intelligence, které jim pomáhají dosáhnout úspěchu v oblasti produktů a prodeje. Společnost Keypoint Intelligence je díky desítkám let zkušeností analytiků uznávána jako nejdůvěryhodnější zdroj objektivních informací, analýz a ocenění v oboru. Zákazníci využívají tyto kritické znalosti pro strategické rozhodování, každodenní podporu prodeje a provozní dokonalost s cílem zlepšit obchodní cíle a zvýšit hospodářský výsledek. Společnost Keypoint Intelligence se zaměřuje především na klienty a pokračuje ve vývoji v závislosti na změnách v odvětví tím, že rozšiřuje nabídku a aktualizuje metody, přičemž důvěrně rozumí transformaci výrobců, kanálů a jejich zákazníků v odvětví digitálního tisku a zobrazování a slouží jim.

Napsat komentář