02Srp

Podpora růstu a inovací je nezbytná pro každé odvětví. Rozhodovací proces je z větší části založen na datech a aby bylo možné plně využít jeho potenciál, je výběr správného kancelářského zařízení tím prvním a nejdůležitějším rozhodnutím.

Proces řízený daty může být prospěšný pouze tehdy, když dodává data správným lidem ve správný čas a ve správném formátu. S digitálními daty je to snadné, ale informace na papíře je třeba převést do digitálního formátu, aby se staly součástí rozhodovacího procesu.

Rozdíly mezi skenery a multifunkčními tiskárnami (MFP) mohou být matoucí a často představují problémy při výběru správného zařízení pro získávání dat z papírových dokumentů.

Rozdíl mezi skenerem a multifunkčním zařízením (MFP)

Běžná multifunkční tiskárna a skener mohou vypadat docela podobně, ale zásadní rozdíl je ve výstupu, které každé zařízení poskytuje.

Multifunkční tiskárna (MFP)

Multifunkční tiskárna nebo MFP je kancelářské zařízení, které nabízí možnosti skenování, kopírování, tisku, e-mailů a faxu.

Skenery

Skenery naopak transformují váš dokument v tištěné podobě na standardizovaný, uživatelsky přívětivý digitální formát. Takové digitální soubory pak mohou být:

Skenery jsou ideální pro:

Skenery Kodak Alaris vybavené technologií Smart Touch trvale zajišťují nejlepší kvalitu skenování. A stejně tak šetří čas a peníze díky možnosti ukládat soubory v preferovaných formátech přímo do koncových aplikací.

Skener nebo multifunkční tiskárna: Co je lepší volba?

Je to všechno o efektivitě a výkonu. Multifunkční tiskárny jsou ve skutečnosti méně účinné než kvalitní skener se správným softwarem.

Skener Kodak Alaris s technologií Smart Touch dokáže naskenovat standardní dokument za 17 sekund. Výsledný soubor má velikost 0,7 MB.

Běžné multifunkční tiskárny s funkcemi skeneru a kopírky potřebují až čtyřikrát více času a výsledný soubor může být až čtyřikrát větší.

A to znamená, že používání multifunkčních tiskáren je nejméně o 75% méně účinné než používání samotných skenerů!

Kontaktujte nás a dozvíte se více o možnostech a výhodách, které skenery Kodak Alaris nabízejí!

Napsat komentář