Zpracování remitencí (platebních avíz)

Pro zpracování remitencí využíváme modulární systém iCapta koncipovaný na námi vyvinutých aplikacích i s použitím technologie IBM Pak for Business Automation.

Velké množství plateb

Zpracování remitencí nabízíme těm společnostem, kteří od svých zákazníků dostávají velké množství plateb nebo si chtějí udržet cashflow, generovat opakující se příjmy a snížit celkové náklady se zpracováním plateb či zlepšit své nabízené zákaznické služby.

Zpracování avíz

Našim klientům poskytujeme zpracování platebních avíz, které získávají od svých zákazníků v podobě prostého textu umístěného v těle e-mailu nebo jako přiloženého dokumentu v jakémkoliv formátu.

Vlastní aplikace

Základem specializovaného řešení pro zpracování remitencí jsou naše vlastní aplikace iCapta Collector a iCapta Log, které využívají IBM platformu Digital Business Automation.

S našimi vlastními aplikacemi iCapta Collector a iCapta Log využívající IBM platformu Digital Business Automation nabízíme společnostem zpracování remitencí. Naše poskytované služby využijí především ty společnosti, které od svých zákazníků dostávají velké množství plateb, a chtějí těžit z výhod jejich automatizovaného zpracování.

Klíčové výhody

Jak jsme pomohli našim klientům

Outsourcing zpracování remittancí

Projekt vytěžování dat z remittancí (Remittance Advice = Avízo o úhradě platby), které jsou doručeny jako e-mailová zpráva, aby bylo možno automaticky spárovat data z remittance s objednávkou a předávacím protokolem v různých informačních systémech (SAP atd…) v co možná nejkratší době – ideálně near-on-line.

Nezávazná poptávka

Pro více informací o našich službách a nabízených řešeních nám napište nebo zavolejte na 267 009 911.