Dodání a podpora softwarového vybavení

V srdci Evropy se spojuje kvalita s vášní pro automobily. Výsledkem jsou automobily, které zvyšují srdeční tep milovníkům aut na celém světě. Společnost Volkswagen Slovakia vznikla v roce 1991 a dnes patří mezi nejvýznamnější společnosti na Slovensku. Ve výrobních závodech v Bratislavě, Martině a Stupavě poskytuje uplatnění tisícovkám zaměstnanců.
Bratislavský závod Volkswagen Slovakia je jediným automobilovým závodem na světě, který vyrábí vozidla pěti značek pod jednou střechou. Vyrábí automobily Volkswagen Touareg, Audi Q7, Audi Q8, Porsche Cayenne, Porsche Cayenne Coupé, Volkswagen up! a elektromobily Volkswagen e-up!, SEAT Mii electric, ŠKODA CITIGOe iV.. Víc než 99 % produkce směřuje na vývoz do 158 zemí světa. Největší trhy, kam se vozidla vyváží, jsou Německo, USA a Čína.

Více na https://sk.volkswagen.sk/sk.html

Výzva

Dodání a podpora softwarových aplikací na zpracování faktur.

Řešení

Se společností Volkswagen Slovakia a.s. spolupracujeme od roku 2015 a zajišťujeme aplikační údržbu a podporu software Invoice Reader (eFLOW, MaxPost, MaxFlow) a Kodak Capture Pro. Součástí systému je i naše vlastní aplikace ScanLog, která monitoruje všechny operace a obsah dokumentů v průběhu celého procesu digitalizace.

Přínos

Efektivní zpracování dodavatelských faktur a transparentnost celého procesu.

Aplikace & vybavení