14Zář

Digitalizace dokumentů od scanservice a Kodak Alaris pomáhá vládním agenturám, korporacím, finančním a pojišťovacím institucím poskytovat klientům lepší služby. Společně zjednodušujeme digitalizaci papírových dokumentů a snižujeme neefektivnost, abychom vám pomohli optimalizovat vaše rozpočty, zlepšit komunikaci s klienty, zabezpečit soulad s předpisy a zajistit bezpečnější sdílení informací.

Příležitosti

Vzhledem k rostoucí poptávce po digitálních službách ze strany široké veřejnosti, vládní agentury na všech úrovních, podniky a velké instituce hledají efektivnější způsob poskytování služeb svým klientům.

Zvýšená efektivita a snížené náklady

Už samotným přechodem na digitální technologii snižujete náklady tím, že ze svých procesů eliminujete manuální kroky. Vaše celkové náklady na vlastnictví (TCO) mohou být ještě nižsí díky dokumentovým skenerům Kodak Alaris. Jsou to spolehlivé stroje, které na základě nezávislého testování vykázaly přesnost podávání dokumentů na 99,999% (z celkového počtu 2 milionů naskenovaných stránek).

Chytré funkce nabízejí výjimečnou manipulaci s papírem – od automatického zarovnání stránky až po prevenci podávání více listů nebo zaseknutí papíru dříve, než k němu dojde.

Zajistěte důvěrnost informací a zlepšete soulad s předpisy

Zprávy o bezpečnostních incidentech jsou na vzestupu a slabiny v zásadách zabezpečení informací nadále ohrožují důvěrnost zabezpečených dokumentů.

Skenery Kodak Alaris zpracovávají naskenovaná data výhradně prostřednictvím volatilní paměti. Nestálá elektronická paměť zajišťuje, že obrazová data jsou po vypnutí efektivně vymazána. Skenery podporují standardní bezpečnostní protokoly HTTPS, WPA a TLS a pomáhají tak zajišťovat soukromí zákazníků a dodržování předpisů.

Zpracování obrazu na skeneru znamená, že na skeneru nebo v počítači nezůstávají žádné stopy obrazu, což zajišťuje maximální důvěrnost.

Skenery společnosti Kodak Alaris jsou certifikovány pro použití ve vládních institucích USA a federálních lokalitách po celém světě.

Zlepšete reakci a spokojenost klienta

Dokumentové skenery, software a servisní služby scanservice a Kodak Alaris vám pomohou ukončit datový chaos a nabídnou přímou podporu vašemu workflow.

Inteligentní ochrana dokumentů naslouchá problémům a zabrání uvíznutí dokumentu; dokumenty můžete směrovat přímo do jejich destinace; a centralizované nastavení úlohy (Capture Pro Network Edition) vám zajistí jednodušší administrativu a konzistenci všech vašich operací.

Jak scanservice a Kodak Alaris řeší výzvy

Vládní agentury, korporace, finanční a pojišťovací instituce po celém světě usilují o zvýšení produktivity nahrazením papírových dokumentů digitálními řešeními. Manuální procesy jsou pomalé, nákladné a ztěžují vyhledávání informací. scanservice a Kodak Alaris vám mohou pomoci s rychlými a efektivními řešeními pro získávání dat z různých zdrojů, které vyžadují převod záznamů do elektronických formátů.

Napište nám a pojďme si promluvit o tom, jak vyřešíme Vaši výzvu!

Napsat komentář